inline3

31.maijā no pl. 11.00 Liepājas Valsts tehnikumā norisināsies konference “Investīcijas nākotnes talantos” 

Konferences apmeklētājiem visas dienas garumā būs iespēja piedalīties diskusijās, kur noskaidrosim Kurzemes, jo īpaši Liepājas uzņēmēju attīstības plānus un potenciālās darba tirgus tendences.

Runāsim par strauji augošajām tehnoloģiskajām, digitālajām iespējām un nākotnes darba tirgum būtiskām prasmēm.   

Konferences mērķis ir rast ieskatu, kādas nākotnes profesijas ir plānotas, lai izglītības iestādes spētu savlaicīgi gatavot atbilstošas studiju programmas jauno profesionāļu zināšanu pilnveidei.

Konference “Investīcijas nākotnes talantos”  ir starta punkts uzņēmēju sadarbībai ar izglītības iestādēm, kas iezīmē iespēju sasaistīt spēkus un radīt efektīvu partnerību starp uzņēmējiem un izglītības iestādēm, lai sagatavotu nākotnes studiju programmas, kas pilnībā atbilstu mainīgajām darba tirgus vajadzībām.

Konferencē aicināti piedalīties Kurzemes uzņēmēji, uzņēmumu augstākā un vidējā līmeņa vadītāji, izglītības sektorā strādājošie un visi interesenti.

Ar detalizētu programmu aicinām iepazīties  “Investīcijas nākotnes talantos”  mājaslapā.

Ieeja pasākumā bez maksas, iepriekš aizpildot reģistrēšanās veidlapu. Reģistrēšanās atvērta līdz 26. maijam.

Uz tikšanos konferencē!

Konferenci organizē biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu, Liepājas valstspilsētas pašvaldību un partneriem projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programma “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”, Liepājas valstpilsētas pašvaldība un Eiropas Savienības projekts “Latvijas Digitālais akselerators”, DAoL, ID Nr. 101083718 no Eiropas Savienības līdzekļiem un Id. Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002 no Atveseļošanās fonda līdzekļiem. Konferences informatīvais partneris Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kamera.