Šī gada 5. aprīlī Tukuma pilsētas un novada uzņēmēji tiek aicināti uz “Uzņēmēju dienu Tukumā”. Informatīvo pasākumu par ekonomikas tendencēm un uzņēmējdarbības atbalsta iespējām Tukuma novadā organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecība Tukumā sadarbībā ar Tukuma novada pašvaldību un uzņēmējdarbības atbalsta organizācijām – partnerību Laukiem un jūrai, Kandavas partnerību, Kurzemes plānošanas reģionu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC), finanšu institūciju Altum.

Seminārā par ekonomiku Tukuma novadā plašāk runās Luminor bankas ekonomists – Pēteris Strautiņš. Tāpat pārstāvji no dažādām citām uzņēmējdarbības atbalsta iestādēm stāstīs par tehnoloģiju tendencēm uzņēmējdarbībā un dažādām uzņēmējdarbības attīstības iespējām.

Ar inovāciju meklēšanu un atrašanu uzņēmējdarbībā iepazīstinās Elīna Miķelsone. Visas viņas dzīves jomas saistītas ar inovācijām un ideju vadību. Patstāvīgi atjauno zināšanas inovāciju jomā ārvalstu universitātēs. Vada lekcijas un seminārus par inovācijām, projektu vadību un radošumu.

Pilna pasākuma programma un pieteikšanās pasākumam platformā Business.gov.lv ir obligāta (atvērta līdz 4. aprīļa plkst. 10.00).

Tukums 05.04._FB event