Jaunumi

Uzņēmējdarbības atbalsta programmas BIZNESA UZRĀVIENS ietvaros tiek organizēts apmācību cikls straujai uzņēmuma attīstības veicināšanai: KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT!

Biznesa izglītības centrs “Biznesa Akadēmija” no š.g. 4. jūlija līdz 1. augustam organizē unikālu apmācību, konsultāciju un meistarklašu programmu straujai uzņēmuma attīstības veicināšanai: “KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT” ar mērķi dot uzņēmumiem un to darbiniekiem visu aktuālāko un nepieciešamāko informāciju un prasmes, lai viņi būtu gatavi iniciēt un vadīt pārmaiņas, uzlabot uzņēmuma sniegumu un servisu un tādējādi veicināt kopējo kompānijas attīstību un izaugsmi nākotnē.
Uzaicinājums Rīgas un Rīgas reģiona pašvaldību uzņēmējiem

Godātie uzņēmēji! Lai  izprastu aktuālās reģionu vajadzības, rosinātu informācijas apmaiņu un sekmētu savstarpējo sadarbību, kā arī klātienē diskutētu par problēmām, ar kurām saskaras uzņēmumi, 2012. gada pavasarī Latvijas Darba devēju konfederācijas vadība organizē tikšanos Latvijas reģionos, lai tiktos ar reģionu pašvaldībām, reģionālajām darba devēju organizācijām un reģionu uzņēmējiem.

Aicinām Jūs tikties ar LDDK ģenerāldirektori Līgu Menģelsoni,  Rīgas reģiona uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem šā gada 26. jūnijā plkst. 14.00.

Tukuma uzņēmēju klubs pateicas AS “Citadeles banka” un SIA “Valguma pasaule” par 31. maijā organizēto pasākumu

 

 

 

404 - ҲļĿ¼

404 - ҲļĿ¼

ҪҵԴѱɾѸƻʱá